В Австралії скат звернувся по допомогу до людини

14.07.2019 23:05 6

В Австралії скат звернувся по допомогу до людини

Біля північно-західного узбережжя Австралії гігантський скат роду Манта, так званий морський диявол, підплив до групи людей і «попросив» про допомогу.
Про це пише СобКор.
Інцидент трапився ще в середині травня 2019: у манти біля ока застряг рибальський гачок, який міг викликати інфекцію і загибель.
Дайвер Джейк Вілтон розповів, що він часто пірнає на цьому місці й зустрічав тварину до цього, але вона ніколи не підпливала близько. За його словами, на цей раз Веснянка (так прозвали манту через малюнок на її животі) наблизилася, а потім розвернулася, аби привернути увагу людей. Джейк подумав, що манта могла його впізнати й просить про допомогу.
Читайте також: В Австралії нудисти організували цікаву акцію. Відео
Тоді він занурився аби переконатись, чи підпустить Веснянка його до себе і там побачив гачок у неї біля ока. Оскільки він не мав балону, йому довелося тричі занурюватися, щоб дістати гачок. Веснянка весь час чекала, залишаючись на одному місці. Врешті гачок успішно витягли, а тварина ще деякий час залишалося поруч з людьми.
Джейк додав, що манти у цілому безпечні та вважаються «ніжними гігантами моря», а також вони надзвичайно розумні й мають чудову пам'ять.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Эстетическая стоматология и ее особенности: информация от киевских стоматологов Красивая керамическая черепица Evrokrovlya Срочный и выгодный выкуп автомобиля Гибридный сорт пиона Do Tell Детские электромобили в Одессе

Последние новости