Сумнівний рекорд: названа область України з найбільшою кількістю повій

12.07.2019 15:26 7

Сумнівний рекорд: названа область України з найбільшою кількістю повій

За січень-травень 2019 року в Одеській області виявили 138 повій. За цим показником регіон виявився першим в Україні.
Про це пише СобКор.
При цьому, найменше їх виявили в Житомирській області — одна особа.
В Департаменті Нацполіціі по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, повідомили, що за 5 місяців в Одеській області виявлено 138 дамочок, які вчинили адміністративні правопорушення за статтею 181-1 КУпАП "Заняття проституцією". Далі за нею йде Дніпропетровська область з 38 виявленими повіями і Київ з 37 жрицями кохання.
При цьому, з початку року, найменше "нічних метеликів" виявили в Житомирській області — 1. У Київській області — 2, в Закарпатській, Кіровоградській, Сумській областях — по 3.
Читайте також: В яких регіонах України найвищі зарплати: свіжий рейтинг
Всього в Одеській області виявили 292 адміністративних правопорушень, в Миколаївській — 60, у Дніпропетровській області — 58. У той же час, в Житомирській області виявили одне адміністративне правопорушення, в Київській області — 2, в Закарпатській, Кіровоградській, Сумській області — по 3. Минулого року за кількістю виявлених повій тримала лідерство Дніпропетровська область, в якій виявили 169 осіб, які займалися проституцією.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить хорошие наушники теперь проще Эффективная мазь при растяжении Качественная мебель с гарантией Помощь от профессионалов в области рекламы Наматрацники для вашого матрацу

Последние новости