У Вроцлаві зупинили мітинг через гасла про Україну. Фото

12.07.2019 13:25 7

У Вроцлаві зупинили мітинг через гасла про Україну. Фото

Десятки націоналістів влаштували марш напередодні у Вроцлаві, який припинила міська влада через розпалювання ненависті до українців.
Про це пише СобКор.
Метою маршу було "вшанування пам'яті чоловіків і жінок, молодих і старих поляків, яких не вбивала і не депортувала радянська влада до Сибіру, а яких вбивали українці під час так званої кривавої неділі".
Вcя акція була в такому дусі, тож місто вирішило зупинити її через менш ніж годину від початку. О 19:45 зустріч панів Яцека Мендляра та Зєлінського припинила делегація міста, перед яким відбулося подвійне попередження організатора та учасників.
Читайте також: Підтримати маніяка Онопрієнка: в Харкові організували фейковий «мітинг»
"Наші родичі померли, і ця жінка затикає нам рота, тому що бандерівців називаємо українцями, а яка є правда?" - вигукнув Мендляр, коли делегований містом представник оголосив про припинення маршу на річницю Волинської трагедії.
У Вроцлаві зупинили мітинг через гасла про Україну. Фото
Під час маршу націоналістів були словесні образи влади і поліції, офіцерам довелося оточити місцевих урядовців. Понад сто учасників акції не виконали наказ поліції.
Марш був організований колишнім священиком Яцеком Мендляром і одним з лідерів хуліганів Романом Зєлінським.
Поліцейські не застосовували силу. Рішення про наступні кроки зроблять після аналізу записів маршу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Твой надежный домашний помощник Подкладочная ткань оптом: широкий выбор, доступные цены Два режима для фанатов виртуального футбола Подгузники по выгодным ценам Модели на любой вкус

Последние новости