У Вроцлаві зупинили мітинг через гасла про Україну. Фото

12.07.2019 13:25 7

У Вроцлаві зупинили мітинг через гасла про Україну. Фото

Десятки націоналістів влаштували марш напередодні у Вроцлаві, який припинила міська влада через розпалювання ненависті до українців.
Про це пише СобКор.
Метою маршу було "вшанування пам'яті чоловіків і жінок, молодих і старих поляків, яких не вбивала і не депортувала радянська влада до Сибіру, а яких вбивали українці під час так званої кривавої неділі".
Вcя акція була в такому дусі, тож місто вирішило зупинити її через менш ніж годину від початку. О 19:45 зустріч панів Яцека Мендляра та Зєлінського припинила делегація міста, перед яким відбулося подвійне попередження організатора та учасників.
Читайте також: Підтримати маніяка Онопрієнка: в Харкові організували фейковий «мітинг»
"Наші родичі померли, і ця жінка затикає нам рота, тому що бандерівців називаємо українцями, а яка є правда?" - вигукнув Мендляр, коли делегований містом представник оголосив про припинення маршу на річницю Волинської трагедії.
У Вроцлаві зупинили мітинг через гасла про Україну. Фото
Під час маршу націоналістів були словесні образи влади і поліції, офіцерам довелося оточити місцевих урядовців. Понад сто учасників акції не виконали наказ поліції.
Марш був організований колишнім священиком Яцеком Мендляром і одним з лідерів хуліганів Романом Зєлінським.
Поліцейські не застосовували силу. Рішення про наступні кроки зроблять після аналізу записів маршу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональное написание диплома Модная одежда по выгодным ценам Монтаж автополива на дачных участках Новые возможности в организации управления компаниями Чистый офис это лицо компании

Последние новости