«Фекалії в озері, розбійники та чорти»: чим запам’ятався 10 липня Зеленський

10.07.2019 18:45 6

«Фекалії в озері, розбійники та чорти»: чим запам’ятався 10 липня Зеленський

Президент Володимир Зеленський у Борисполі змусив секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка покинути офіційну зустріч, знайшовши інформацію про його судимість.
Про це пише СобКор.
Спершу голова держави відчитав директора Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, що той не вирішує стратегічні питання функціонування лікарні зі місцевою владою.
Директор лікарні сказав, що конче потрібно збудувати новий корпус – а президент обірвав його: "Ви ж локальні речі вирішуєте! Вам треба підняти на ноги цю лікарню. Підняти дуже швидко, тому що люди у страшних умовах".
"У мене питання: чому райадміністрація, обладміністрація, мер і Ви не сіли за один стіл?.. У людей запитали: жахливі умови, люди по три години сидять. Я ж запитався у людей: інсуліну немає... Чому ви поміняли інсулін? Людина каже: у мене тепер зору немає", – обурився Зеленський.
Коли слово взяв Ярослав Годунок, президент дорікнув йому за позу: "Будь ласка, сховайте телефон і підійдіть до мікрофону, скажіть: у чому проблема, як її вирішити. Я на телебаченні 20 років працював, знаю, що камера – це все, але зараз є важливіші питання".
Читайте також: Туск і Зеленський відвідають Донбас
Також Президент Володимир Зеленський на зустрічі з посадовцями у Борисполі посперечався з міським головою Анатолієм Федорчуком про забруднення озер фекаліями.
Володимир Зеленський: Мені дали на вході, якась людина дала, є такі питання. Написано: чому в минулому році витрачено 17 мільйонів гривень на очищення озер в Борисполі, а за фактом в деяких озерах на дні майже метр… не хочу читати, що тут вони написали.
Анатолій Федорчук: Я в таких випадках кажу в правоохоронні органи – і перевіряйте. Тому що я не краду.
Володимир Зеленський: Так озера чистити будемо?
Анатолій Федорчук: Це мається на увазі, що не почистили?
Володимир Зеленський: Ну звичайно, мається на увазі… вам прочитать? Метр фекалій, там написано.
Анатолій Федорчук: Я не знаю, яке це озеро, вся справа в тому, що, на жаль, культура наших людей низька. Ми почистили озеро, а окремі індивідуальності…
Володимир Зеленський: Вони метр нагадили? … Ви що знущаєтесь?
Анатолій Федорчук: Це про культуру людей говорить. Ми дуже багато сьогодні грошей вклали, створюємо зони відпочинку.
Володимир Зеленський: (сміючись) Я такого ще не чув. Люди винні, що ми не почистили.
Анатолій Федорчук: Коли ми запросили туди водолазів, вони відмовились туди спускатись. Це я розказую реалії.
Володимир Зеленський: Це хтось з міністрів, я пам’ятаю, я ще не був президентом, сказав, що у нас люди, проблема в тому, що вони дуже багато їдять. А у вас зворотня ситуація – вони дуже багато…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На чём легче научиться кататься Качественные бумажные обои от известных производителей Можно ли держать дома членистоногих Рекуператор повітря для кожної оселі Игра с королевским шармом

Последние новости