Супрун закликала українців пожити без поліетилену

03.07.2019 17:47 6

Супрун закликала українців пожити без поліетилену

У середу, 3 липня, в Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів керівник МОЗ Уляна Супрун закликала українців хоча б один день не користуватися ними.
Про це пише СобКор.
Нагадаємо, що в Європарламенті проголосували за те, щоб до 2021 року відмовитися від одноразового посуду та інших виробів із пластику.
Читайте також: Ліки без рецептів: Супрун закликала ввести кримінальну відповідальність
«У Львові, наприклад, завтра обмежать продаж пластикових пакетів. Киян також закликаю прожити цей день без поліетиленових пакетів. Приєднатися до акції можуть усі українці. Всім варто спробувати хоча б один день прожити без пакетів. Їх насправді легко замінити - екосумками, паперовими пакетами, сумкою-торбою або, врешті-решт, просто складати покупки в рюкзак », - пише Уляна Супрун на своїй сторінці в соціальних мережах.
«Зараз в Україні немає законодавчого регулювання по пластику і сміття в цілому. Але важливо розуміти, що боротьба із забрудненням планети - справа кожного », - додає Уляна Супрун.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Диваны для кафе и ресторанов в ассортименте Неограниченные возможности на лучшем игровом портале Ассортимент мужских сумок от Bolini - отличный подарок мужу Организация обучения за рубежом Цветы и букеты с доставкой в городе

Последние новости