Українці висміяли «повстанця» з Донбасу

03.07.2019 3:36 6

Українці висміяли «повстанця» з Донбасу

В інтернет-мережі підняли на сміх одного з терористів з окупованого Донбасу, який несподівано «повстав з пекла».
Про це пише СобКор.
Відповідне доказ опублікував «Фашик Донецький» на своїй сторінці в Twitter.
Українці висміяли «повстанця» з Донбасу
«Ухтижебан*йнах*й», – йдеться в повідомленні.
На опублікованому знімку можна помітити опудало вбитого ватажка з позивним «Гіві». Це стало причиною їдких насмішок з боку користувачів.
«Чорти тому відправили», «опудало єба**е», «відкопали і пофарбували», «на уроці праці зробили. З підручних матеріалів», «ну ладно морди не вийшли. Але що у нього з руками? У Гівні?», «аххаха, подушечка під дупою», «підписали. Може не дізнаються», «Це його сидячого прикопали. Тепер ось відрили, пофарбували і вуаля, пам’ятник», – пишуть вони.
Читайте також: Путіна висміяли у новій карикатурі
Як повідомлялося раніше, на окупованому Донбасі знайшли досить незвичайний спосіб згадати ліквідованих ватажків так званої «ДНР» Олександра Захарченко і Мотороли.
У мережі з’явилися фотографії нового музею «Новоросії». На них молоді люди сидять за столом в компанії одіозних терористів. При цьому фігури Мотороли і Захарченко виконані настільки погано, що нагадують карикатури.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Низкая стоимость за высококачественные бассейны от интернет-магазина vashbas.com Доступное приложение букмекера GGBet Ремонт в квартире в Киеве с гарантией Ремонт балконов по доступным ценам Легальная работа в Польше

Последние новости