• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Рекомендації для РФ: в ПАРЄ «закрили очі» на важливі питання для України

26.06.2019 12:55 6

Рекомендації для РФ: в ПАРЄ «закрили очі» на важливі питання для України

В доповіді комітету ПАРЄ щодо повноважень російської делегації серед вимог та закликів до РФ не було пунктів про окупований Крим, напад РФ на Донбас, за винятком згадки про збитий авіалайнер MH17.
Про це пише СобКор.
Як повідомлялося, попри пропозицію доповідача, британця Роджера Гейла, з проєкту рішення виключили згадки про будь-які обмеження прав делегації РФ.
Натомість у документі лишився блок із закликами до РФ від імені асамблеї, що складається з 5 пунктів:
– відпустити 24 українських моряків, захоплених поблизу Керченської протоки;
– невідкладно заплатити внески до бюджету Ради Європи;
– безумовно співпрацювати зі слідством щодо збиття авіалайнера MH17;
– докласти зусиль, щоби зупинити переслідування ЛГБТ у Росії, особливо в Чечні, та покарати тих, хто порушував права цих людей це раніше;
– співпрацювати зі світовою спільнотою у розслідуванні вбивства Бориса Немцова.
Читайте також: Україну відвідає канцлер Австрії
Жодних окремих закликів про анексію Криму, системне порушення прав кримських татар, про серйозні порушення прав людей у підконтрольних РФ районах українського Донбасу, про українських бранців на Донбасі та у місцях позбавлення волі в РФ у проєкті рішення немає (хоча у пояснювальному меморандумі Гейла перераховані ці та інші проблеми у діях РФ).
Також у документі не згадується про наслідки окупації Грузії, хоча про це окремо йшлося у запиті на оскарження повноважень.
У проєкті, затвердженому Моніторинговим комітетом, є згадки про те, що раніше ПАРЄ ухвалювала низку резолюцій, які засуджували дії РФ – однак немає жодних вказівок на те, що Асамблея і зараз закликає або вимагає від Росії припинення таких її дій, що суперечать принципам Ради Європи.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Микрозаймы для решения финансовых проблем Золотые монеты царской Руси для нумизматов Недорогие художественные краски Какой марки выбрать холодильник? Продажа учебной литературы для подготовки к ВНО

Последние новости