У Франції судитимуть Ніколя Саркозі

19.06.2019 23:08 6

У Франції судитимуть Ніколя Саркозі

У Парижі касаційний суд відхилив клопотання екс-президента Франції Ніколя Саркозі, не передавати до суду справу, в якій його звинувачують у корупції.
Про це пише СобКор.
Як повідомляється, Саркозі виступав проти передачі до суду справи, у якій його звинувачують у спробі тиску на слідство шляхом підкупу.
Також разом з клопотанням Саркозі суд відхилив апеляцію адвоката Саркозі Тьєррі Эрзога і колишнього генпрокурора при Касаційному суді Жильбера Азибера, які також є фігурантами цієї справи.
Читайте також: Сухий закон: «жовті жилети» у Франції загальмували продажі шампанського
Виходячи з цього, Ніколя Саркозі стане першим президентом в історії П’ятої Республіки, який постане перед судом за звинуваченням у корупції. Суд відбудеться в найближчі місяці.
Ніколя Саркозі звинувачують у тому, що в 2014 році він через свого адвоката намагався підкупити помічника генерального прокурора у касаційному суді Жильбера Азибера, обіцяючи йому високу посаду в Монако.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Стоматологические клиники в Киеве по соседству Про види і обов’язки програмістів 1С Українські вишиванки: поради з вибору від ukrglamour.com.ua Стильный и многофункциональный фитнес-браслет XiaomiMiBand 3 Поломоечная машина сделает за вас всю грязную работу

Последние новости