Кухта розповів про замкнене коло олігархізації

17.06.2019 0:15 6

Кухта розповів про замкнене коло олігархізації

Програмний директор партії "Голос" Павло Кухта розповів, що в країні треба проводити деолігархізацію по усіх напрямках.
Про це пише СобКор.
"У нас дуже мало економічної свободи. Це відбувається через те, що за усіма формальними інститутами стоїть неформальна ієрарахія, яка їх контролює. Існує кілька великих олігархічних угруповань, які формують порядок денний для країни. Вони контролюють медіа - три чверті українського інформаційного ринку контролюють олігархи: Фірташ і Льовочкін, Пінчук, Ахметов та Коломойський. Вони контролюють і парламентські фракції. Фінансують їх кожні вибори. Створюють систему зобов'язань, через яку впливають на політику. Таким вирішують, хто буде займати ключові посади у державному секторі", - сказав він.
Читайте також: Мосійчук розповів, як завдяки диву уникнув загибелі дорогою до Тернополя
"Олігархи формують правила, за якими буде жити країна. Викривлюють їх так, щоб могли заробляти гроші, створюючи собі тепличні умови. Таким чином нищать своїх конкурентів. Ще гірше, якщо вони просто крадуть з держбюджету. Так вони генерують гроші, на які утримують партії та ЗМІ. Це - замкнене коло. Його треба розірвати. В іншому випадку ми не зможемо стати успішною європейською країною", - вважає Кухта.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Итальянская автомобильная классика от салона Италмоторс Красивая мебель для дома Как раскручивать свой бизнес в интернете: SEO продвижение сайтов Бархатные материалы, азиатские стили, милитаризм Батарейки оптом для вас

Последние новости