Хвороба Лайма: на Київщині зареєстрували «кричущі випадки»

14.06.2019 9:34 8

Хвороба Лайма: на Київщині зареєстрували «кричущі випадки»

У медичних звітах кінця травня з’явилась інформація про те, що в Броварах зареєстрували 5 випадків хвороби Лайма у людей, троє з яких були інфіковані кліщами у броварському лісі.
Про це пише СобКор.
У відділі лабораторних досліджень зазначають, що два укуси кліщами, які призвели до інфікування хворобою Лайма, сталися з 24 по 30 травня. Один із них – на дачній ділянці в селі Рожни, інший – у броварському лісі.
Читайте також: Хвороба Лайма: як може допомогти часник
Уже наступного тижня, із 31 травня по 6 червня, фахівці встановили іще три випадки зараження бореліозом (хворобою Лайма). Зі згаданого броварського лісу, кліщів підчепили двоє. А третій привіз недугу із Чернігівської області.
Медики вказують, що всі діагнози були підтверджені лабораторно. Пацієнти перебувають на амбулаторному лікуванні. В усіх випадках постраждалими є дорослі люди.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Статьи про содержание домашних животных и корм для них Заказать брендовое кофе в стиках оптом Красивые, удобные и практичные детские диваны в Киеве Комфортабельная перевозка пассажиров с компанией «КиевТранс» Бисопролол: что и как?

Последние новости