У Польщі переполох: чверть українських заробітчан можуть поїхати в Німеччину

11.06.2019 15:08 9

У Польщі переполох: чверть українських заробітчан можуть поїхати в Німеччину

Через відкриття ринку праці у Німеччині у 2020 році близько 25% український трудових мігрантів, які нині працюють у Польщі, можуть переїхати до Німеччини.
Про це пише СобКор.
Такі дані наводять у Національному банку Польщі. За оцінками Нацбанку Польщі, середньорічна кількість українських трудових мігрантів, що працюють у країні, складає близько 800 тисяч осіб. Масштабна міграція з України до Польщі у 2013-2017 роках призвела до того, що темпи зростання економіки країни збільшилися на 0,3-0,9% щороку.
Крім цього, трудові мігранти з України зменшили рівень безробіття у Польщі та збільшили пропозицію робочої сили у країні на 5%.
Читайте також: Польща відкликала посла з України: що відбувається
Водночас наразі у Німеччині готуються до відкриття свого ринку робочої сили для трудових мігрантів. Наразі відповідний закон у Німеччині ще не ухвалили та деталей щодо того, на скільки ринок праці країни відкриється для мігрантів не з країн ЄС наразі немає. Однак у центральному банку Польщі уже підрахували, що потенційно такий крок у сусідній Німеччині призведе до міграції близько чверті українських заробітчан з Польщі, тобто близько 200 тисяч українців.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Аренда и продажа офисных помещений в Киеве Красивая керамическая черепица Evrokrovlya Заказать брендовое кофе в стиках оптом Машины для вторичной очистки зерна Организация освещения в спальне

Последние новости