Посол Італії зробила оптимістичні прогнози для України

08.06.2019 11:55 8

Посол Італії зробила оптимістичні прогнози для України

Посол Італії в Україні Давіде Ла Сесілія заявив, що Україна може стати черговим "економічним дивом".
Про це пише СобКор.
13 червня в Римі відбудеться італійсько-український бізнес-форум, присвячений трьом секторам: енергетиці, інфраструктурі та сільському господарству.
"Якою б фантастичною країною для візиту вона була, якби були кращі дороги", — сказав посол. "Це велика, велика країна; вдвічі більша, ніж Італія, а сполучення — це все. Є компанії в Італії, які мають високі позиції в будівництві інфраструктури та електронної інфраструктури також", — сказав він.
"Ми дуже спеціалізуємося на сільськогосподарській техніці, тому ми можемо забезпечити ключове обладнання для українського сільського господарства", — зазначив дипломат.
Читайте також: Німеччина підтримуватиме Україну і надалі, – посол
"Я вважаю, що Україна — це чергове економічне диво. Це дійсно маленький Китай з точки зору ресурсів, талантів і простору", — сказав Ла Сесілія.
"Наші компанії повинні мати всі можливості, щоб максимально використати той момент, коли законодавство та його впровадження почнуть цей економічний бум", — додав він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить Лего в Украине? Удобрения и семена по лучшим ценам Сайт, на котором знают толк в аккумуляторах Какая шуба лучше: песцовая или норковая? Качественные копии часов известного бренда Emporio Armani

Последние новости