"Нова романтика": в Британії знімуть байопік про легендарного співака

30.05.2019 15:07 6

Після тріумфу і завойованих «Оскарів» «Богемської рапсодії» у виробництво запускається ще один біографічний байопік про легенду британської музики - Боя Джорджа.
Про це пише СобКор.
Варто відзначити, що Бой Джордж вважається одним з піонерів музичного руху під назвою "нова романтика". Стрічка ж розповість про ірландські корені співака і його сім'ї з робітничого класу, його популярність в 1980-х як фронтмена групи Culture Club, а також про сольну кар'єру і бурхливе особисте життя.
Читайте також: «Чорнобиль»: вийшов тизер останньої серії
У режисерському кріслі виявився Саша Джервасі, у якого є досвід зйомок музичного байопіку. У 2008 році він випустив картину "Anvil: Історія рок-групи", присвячену канадській хеві-металевої групи Anvil.
За словами Джервасі, Бой Джордж є "першопрохідцем і справжнім оригіналом", якого неможливо було не помітити в лондонських клубах 80-х.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Офисная гарнитура компании Confnet для организации удаленной работы Основные категории спортивного питания опишет proteininkiev.com Что такое копирайтинг, зачем нужны копирайтеры? Преимущества и правила установки автоматических ворот Де і як замовити курсову дешево та якісно

Последние новости