Звільнення Терези Мей: хто претендує на її місце

28.05.2019 4:19 8

Звільнення Терези Мей: хто претендує на її місце

Після заяви прем’єр-міністра Великобританії Терези Мей про готовність піти з посади про свій намір зайняти пост лідера правлячої Консервативної партії і глави Кабміну повідомили вже сім політиків.
Про це пише СобКор.
Висунення своїх кандидатур анонсували, зокрема, колишній міністр з питань виходу Великобританії з ЄС Домінік Рааб і екс-лідер Палати громад британського парламенту Андреа Лідсом.
Так, Рааб пообіцяв боротися за більш справедливу угоду з брекзит.
Лідсом, чий відхід з поста лідера нижньої палати фактично прискорив відставку Мей, висловила думку, що у неї є необхідні досвід і впевненість, щоб «привести країну до світлого майбутнього».
Міністр з питань міжнародного розвитку Рорі Стюарт, також заявив про вступ в гонку, піддав критиці плани її нинішнього фаворита, екс-міністра закордонних справ Бориса Джонсона. Останній на конференції у Швейцарії висловив упевненість, що Лондон зможе вийти з ЄС без угоди з Брюсселем вже восени.
Читайте також: Мей повідомила, коли йде у відставку
Міністр охорони здоров’я і соціальних справ Метт Хенкок, раніше підтвердив своє висунення, як і Стюарт — противник жорсткого брекзита.
Ще одним претендентом на лідерство в Консервативній партії є екс-міністр праці і пенсій Естер Макві.
Нарешті, сімку кандидатів замикає міністр закордонних справ Великобританії Джеремі Хант.
Тереза Мей залишить свій пост 7 червня. Термін висунення кандидатів — до 16 червня. Потім консерватори проведуть серію голосувань на вибування, мета яких — скоротити кількість претендентів до двох. З 18 червня, як очікується, останні зможуть почати передвиборче турне по країні. Підсумкове голосування, імовірно, відбудеться в середині липня.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Интернет-магазин качественных автозапчастей Уличная мебель от производителя Продмаш: выгоды приобретения Где оформить "автогражданку"? Квартира с паркетным полом Прекрасный подарок для мужчины

Последние новости