Євробачення-2019: за кого вболівають українці

19.05.2019 4:55 6

Євробачення-2019: за кого вболівають українці

Сьогодні, 18 травня, в Тель-Авіві відбудеться урочистий фінал міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2019», в якому змагатимуться 26 конкурсантів.
Про це пише СобКор.
Україна в цьому році не бере участь в конкурсі, але це не позбавляє українських громадян можливості ставити ставки на перемогу одного з улюблених виконавців.
Фаворитом українців став представник Нідерландів Дункан Лоуренс. Саме йому від початку пророкували перемогу букмекери. Після двох півфіналів список ТОП-5 учасників “Євробачення” виглядає так: Нідерланди, Австралія, Швеція, Італія, Росія.
Читайте також: Євробачення-2019: чи буде потік туристів до Ізраїлю
У фіналі “Євробачення-2019” виступлять представники таких країн: Північна Македонія, Нідерланди, Албанія, Швеція, Росія, Азербайджан, Данія, Норвегія, Швейцарія, Мальта, Греція, Білорусь, Сербія, Кіпр, Естонія, Чехія, Австралія, Ісландія, Сан-Марино і Словенія.
Нагадаємо, що спеціальною гостею фіналу «Євробачення-2019» стане американська співачка Мадонна. Організаторам пісенного конкурсу вдалося умовити зірку порадувати шанувальників 15-хвилинним виступом. За вихід на сцену у фіналі Мадонна отримає нечуваний гонорар — мільйон доларів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги литья пластмассы, штамповки металла и другие Детская обувь в интернете Отличная компания по строительству бассейнов Планировка и дизайн квартиры студии Foods Body - ваше спортивное питание здесь

Последние новости