Мінгареллі заявив про майбутнє України та ЄС

18.05.2019 18:36 6

Мінгареллі заявив про майбутнє України та ЄС

Голова представництва ЄС в Україні посол Хьюг Мінгареллі заявив, що в світі складно знайти місце, де принципи Європейського союзу цінують більше ніж в Україні.
Про це пише СобКор.
"День Європи є неймовірно важливим у вашій країні через дуже особливу причину. Складно знайти місце у світі, де Європейський союз цінують більше ніж в Україні. Є дуже-дуже небагато місць у світі, де принципи за якими побудований ЄС цінуються більше ніж в Україні. І саме тому, як сказав президент ЄС Дональд Туск кілька тижнів тому "Не може бути безпечної Європи без безпечної України" і ми не бачимо ЄС без України. Це одне і теж саме", — заявив Мінгареллі.
Читайте також: У Британії розкритикували Росію через неповагу до України
"Україна – це Європа в її різноманітності, Україна це Європа у її виключному демократичному підході. Україна – це Європа в її рішучості суспільства; Україна – Європа в креативності її громадян", — додав він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Дерев’яні ліжка від виробника Обучение за рубежом теперь доступно и для украинцев Foods Body — ваше спортивное питание здесь Как нужно одеваться этой зимой, чтобы не замерзнуть? Лучший интернет магазин для покупки современных гаджетов

Последние новости