Місіс Світу 2019: українка потрапила до п’ятірки фіналісток

16.05.2019 1:26 5

Місіс Світу 2019: українка потрапила до п’ятірки фіналісток

Нещодавно в Лас-Вегасі (США) пройшов конкурс Місіс Світу 2019.
Про це пише СобКор.
Україну представляла Маргарита Лещенко, яка у вересні минулого року виграла титул Місіс Україна і право представляти країну на міжнародному рівні.
Місіс Світу 2019: українка потрапила до п’ятірки фіналісток
Місіс Світу - конкурс, який проходить з 1985 року для заміжніх жінок з дітьми. Учасниці дефілюють на сцені в національних костюмах, купальниках та вечірніх сукнях, але головна частина конкурсу - це презентація своїх соціальних проектів.
Українка підняла екологічну тему.
Місіс Світу 2019: українка потрапила до п’ятірки фіналісток
Читайте також: Зимовий Кубок світу: українські паралімпійці вибороли 27 медалей
«Усі міжнародні та внутрішні державні конфлікти можна вирішити, а екологічні катастрофи і те, в якому стані зараз наша планета - викликають страх за майбутнє наших дітей. Також мене хвилює тема менш глобальна, але серйозна для України: проблема бездомних тварин і відсутність адекватної державної політики у вирішенні цього питання. Мій проект не вимагає колосальних інвестицій, а лише запозичення європейського досвіду, який можна пристосувати до українських реалій і, звичайно, свідомість суспільства », - поділилася Маргарита.
В цьому році в конкурсі брали участь жінки з 35 країн. Маргарита Лещенко увійшла в п'ятірку фіналісток разом з учасницями з Монголії, Америки, Південної Африки, Малайзії. Головну корону журі конкурсу вручили Місіс В'єтнам.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная разработка приложений Кредит онлайн и 24 часа в сутки Плюсы и минусы воска против лазерной эпиляции Родовые травмы ребенка Эффективность продажи автомобиля через интернет

Последние новости