В Молдові відкрилося «Українське подвір’я»

11.05.2019 19:05 9

В Молдові відкрилося «Українське подвір’я»

Традиційне "Європейське містечко", на якому представлена і Україна, відкрилося в центрі молдавської столиці — Кишиневі.
Про це пише СобКор.
"Стало вже доброю традицією, що кожного року в центрі Кишинева відкривається "Європейське містечко". Символічно, що двома днями раніше на кордоні з Молдовою, в румунському місті Сібіу пройшов саміт лідерів Європейського союзу, на якому була прийнята Декларація солідарності та єдності європейської спільноти держав. Європейський проект, як підкреслили всі лідери ЄС, став проектом стабільності, миру, процвітання та добробуту громадян", - зазначив у своєму виступі прем'єр-міністр Молдови Павел Філіп.
За його словами, зближення Молдови з Євросоюзом не робиться через гасла і розмахування європейськими прапорцями, а конкретними щоденними справами, реалізацією соціально-економічних проектів в інтересах всіх громадян.
Читайте також: «Дивись українське»: журі вже обрало сценарії
Філіп висловив переконання в тому, що в недалекому майбутньому Молдова стане повноправним членом європейської спільноти держав.
Глава делегації Євросоюзу в Молдові, посол Петер Михалко подякував усім акредитованих в Молдові дипломатів за участь в заході, урочисто відкривши Європейське містечко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Диваны для кафе и ресторанов в ассортименте Почему Элада Нагорная сделала свой выбор Комфортный пансионат для людей, переживших инсульт Секреты выбора шкафа-купе Цветочные подарки с быстрой доставкой по Свердловской области

Последние новости