У Росії обвалився міст у ріку. Відео

10.05.2019 16:25 8

У Росії обвалився міст у ріку. Відео

У п’ятницю, 10 травня, в Свободненском районі Амурської області РФ обвалився автомобільний міст, по якому їздили великі вантажівки.
Про це пише СобКор.
Відомо, що споруда, яка звалилася, була визнана аварійною, проте по ній йшли вантажівки, що й стало причиною обвалення. Місцеві кажуть, що виною всьому будівельники. “Ми живемо на берегах двох річок, і у нас два мости. Їх комісія в цьому році визнала аварійними. Виділили гроші і почали будувати об’їзний міст. Все б нічого, та ось будівельники начудили: труби поклали на березі річки Ора, а русло засипали піском. Річка, природно, чинила опір такої неповазі і вирішила промити своє русло.
Читайте також: У Росії обвалився автомобільний міст. Відео
Тоді 8 травня наші будівельники вирішили заново засипати русло і почали возити пісок КамАЗами через аварійний міст, де є обмеження 6 тонн. І в підсумку провалили його”, – розповіли місцеві жителі.
Люди скаржаться, що тепер вони виявилися відрізані від решти населених пунктів. Журналісти показали відео, зняте буквально за пару днів до аварії. Видно, що опори моста ось-ось заваляться.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить металлопластиковые окна по выгодным ценам Как правильно выбрать и где купить качественный детский матрас Деньги для студентов и пенсионеров - кредит онлайн Магазин штор на любой вкус Удаление нежелательных волос методом лазерной эпиляции в Киеве

Последние новости