Євробачення-2019: чи буде потік туристів до Ізраїлю

09.05.2019 22:27 8

Євробачення-2019: чи буде потік туристів до Ізраїлю

На конкурс Євробачення-2019, який пройде в Ізраїлі, очікується приїзд меншої кількості туристів, ніж зазвичай на цей конкурс.
Про це пише СобКор.
Наразі очікується прибуття на конкурс 5000 фанатів.
«Ізраїль очікує прибуття 5000 фанатів Євробачення. Набагато менша кількість в порівнянні з минулими конкурсами, наприклад, 38 000 туристів, які відвідали шведський конкурс у 2016 році, і 60 000 відвідали Київ у 2017 році", - йдеться в повідомлені euronews.
Причина такої низької кількості туристів може бути пов’язана з ізраїльсько-палестинським протистоянням. Лише 40 кілометрів відділяють місто Ашдод, де у неділю була вбита внаслідок ракетного обстрілу людина, від Виставкового центру Тель-Авіва Tel Aviv Expo, де на наступному тижні відбудеться Євробачення-2019.
Читайте також: Євробачення-2019: цікаві факти про цьогорічне місце проведення
Так, попри таку ескалацію, яка почалася на минулому тижні, і через яку загинуло 25 палестинців і чотири ізраїльтяни, Ізраїль активно готується до проведення пісенного конкурсу.
"Попри поточний стан справ, жоден готель не повідомив про скасування бронювання і навіть знизив ціни (в деяких випадках 70%)… Делегації з 41 країни вже перебувають в конгрес-центрі, де буде проводитися конкурс", - зазначається у повідомленні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать написание дипломной работы Где купить межкомнатные двери в Киеве для нестандартных проемов? Смартфоны Samsung в Comfy по лучшим ценам Какие параметры важны при выборе моторного масла Mobil? Красивая керамическая черепица Evrokrovlya

Последние новости