Японський імператор вперше засвітився на публіці

04.05.2019 18:58 8

Японський імператор вперше засвітився на публіці

Імператор Японії Нарухіто, який вступив на престол 1 травня, в суботу вперше з'явився на публіці, щоб зі спеціально обладнаного в палаці балкона привітати присутніх перед палацом людей.
Про це пише СобКор.
У районі палацу з самого ранку посилено заходи безпеки. Привітати монарха та інших членів імператорської сім'ї зібралися тисячі японців.
Я глибоко вдячний вам за привітання зі вступом на престол. Я молюся, щоб ви були здорові і щасливі. Я також молюся, щоб наша країна разом з іншими країнами продовжувала прагнути до миру і змогла досягти ще більшого процвітання, – сказав імператор у своїй промові.
Читайте також: Мільйони індусів в паніці тікають від смертоносної біди
Відповідно до ухваленого парламентом закону про зречення його батька, колишнього імператора Акіхіто, це сталося рівно о 00:00 за токійським часом (18:00 30 квітня за Києвом). Одночасно в Японії почався 1-й рік "епохи Рейва" ("Благодатної гармонії"), саме так називається епоха правління нового монарха.
Зміна назви епохи є важливою подією в Японії, оскільки вона використовується при карбуванні монет, виробництві календарів, а також в офіційних документах.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить хорошие наушники теперь проще Как правильно накачать велосипедное колесо Онлайн-тотализатор в Украине: где сделать ставки на футбол? Современное оборудование для волшебного праздника Садовый зонт для вашего комфортного отдыха

Последние новости