В Україні активізувалися змії

27.04.2019 6:26 6

В Україні активізувалися змії

Великдень, травневі свята і весняне тепло - час пробудження змій. Однак з ними можна співіснувати мирно, якщо не порушити їх простір.
Про це пише СобКор.
В Україні мешкає 5 видів отруйних гадюк, жертвами яких щороку стають десятки людей.
Не всі змії є отруйними, але в весняний період вони особливо агресивні, а тому несуть загрозу для людей. При правильному поводженні зустріч зі змією закінчиться для вас лише невеликим переляком. Захистити себе можна виконуючи такі правила:
Не торкайтеся неперевірених предметів руками. Зустріти небезпечних плазунів можна в лісі, парку, в полі або на сінокосі і навіть на власному подвір'ї. Змії часто водяться у зарослях озер і ставків, у горах і пустелях. Вони можуть ховатися в старих пнях, стогах сіна, під каменями або стовбурами повалених дерев. Саме тому, брати на себе будь-які предмети з землі небезпечно, краще користуватися палицею.
Не сідайте, якщо не перевірили місце. Теж саме стосується і вибору локації для відпочинку. Перед тим, як сісти на траву, камінь або колода, випробуйте його палицею. Це відлякає змію. Зазвичай вони тікають від людей, почувши кроки, стукіт або голосу і відразу ж ховаються або відповзають подалі. Однак в спеку їх поведінка може змінюватися, але першими вони не нападуть, якщо ви будете обережні.
Читайте також: Смерть від грипу в Україні: з'явилась статистика МОЗ
Змії не нападають першими. Важливо пам'ятати, що змії проявляють агресію тільки в разі небезпеки. Гадюки активні в денний час: як і інші холоднокровні вони люблять грітися на сонці. Майже всі укуси змій відбуваються, якщо на них наступити або сісти.
Підберіть правильний одяг. Підготуйтеся до походу заздалегідь, враховуючи всі небезпеки дикої природи. Якщо вирушаєте в місцевості, де можуть жити плазуни, надягайте одяг, яка захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани зі щільної тканини, високі черевики. Штани треба заправити в черевики. Краще трохи пропотіти, ніж бути атакованим змією.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Установка качественных окон в Киеве Интернет-магазин качественных игрушек и одежды для детей Треккинговые палки для вас ADSL модемы и его виды Смарт тв приставки по низкой цене

Последние новости