«Дивись українське»: журі вже обрало сценарії

24.04.2019 5:34 6

«Дивись українське»: журі вже обрало сценарії

Асоціація “Сприяння розвитку кінематографа в Україні – Дивись українське” оголосила у вівторок 10 найкращих сценаріїв, які будуть екранізовані.
Про це пише СобКор.
Ініціатор проекту “Дивись українське” Андрій Різоль розповів: “Як і минулого конкурсу, журі обрало 10 найкращих сценаріїв. Їх автори отримають винагороду у розмірі 10 тис. грн і можливість екранізації фільмів за їх сценаріями”, — сказав Різоль.
Він зазначив, що також мають шанси бути екранізованими частина робіт з резерву, до якого відібрано ще понад десять сценаріїв. Загалом, за його словами, на третій конкурс “СВОЄ КІНО” 272 автори подали 492 роботи за двома темами — “Майбутнє творять люди” та “Моє місто”.
Різоль також розповів, що за результатами першого конкурсу сценаріїв “СВОЄ КІНО”, що стартував 2016 року, знято 20 фільмів у двох редакціях — три- та 20-хвилинній. Перші 17 фільмів у трихвилинному форматі переглянули в кінотеатрах вже понад 1,5 млн глядачів.
"І це рекордний для одного проекту результат", — підкреслив він.
Читайте також: «Кінопроекти – вперед»: Держкіно оголосило новий конкурс
Фільми хронометражем 20 хвилин, за його словами, проходять фестивальну дистрибуцію. Станом на квітень фільми проекту “Дивись українське” отримали понад 20 відзнак та нагород на міжнародних кінофестивалях в Україні та за кордоном. А восени ці 20 історій вийдуть у двох тематичних кіноальманахах — “На своїй землі” і “Двері”.
“За результатами другого конкурсу сценаріїв вже знято 5 робіт, 7 — у підготовчому періоді. І до жовтня увесь цикл планується завершити, об’єднавши в повнометражний кіноальманах “Десь поряд”, що складатиметься з 12 різних за жанром новел”, — зазначив Різоль.
Він наголосив, що завдання, яке ставила команда, розробляючи проект “Дивись українське” , успішно втілюється в життя — це промоція українського кіно саме для українського глядача.
“Принципові для нас речі — соціальні меседжі наших фільмів. Вони сконцентровані на таких поняттях, як консолідація, взаємодопомога та історія успіху. У проекту є велика місія — сприяти перевербуванню пасивної більшості на активну складову суспільства. Це місія, яка не виконується за один день. І кінематографісти як певна еліта нації саме це і роблять в рамках нашого проекту”, — підкреслив голова Асоціації “Сприяння розвитку кінематографа у Україні – Дивись українське”.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Плюсы и минусы воска против лазерной эпиляции Чем аренда квартиры посуточно в Черкассах интереснее для клиента, нежели номер в гостинице? Сервер в Голландии – это отличный выбор Плазменные телевизоры от LG в магазине Цитрус Механизм откатных ворот

Последние новости