Медики назвали продукт, який добре їсти на ніч

21.04.2019 4:55 6

Медики назвали продукт, який добре їсти на ніч

Мед є природним засобом проти безсоння. Він чинить заспокійливу дію й сприяє загальному розслабленню організму. Допомагає не лише пришвидшити засинання, а й у цілому зміцнити сон.
Про це пише СобКор.
Своїми властивостями, які сприяють розслабленню, мед завдячує високому вмісту фруктози й глюкози.
Ці речовини допомагають підтримувати в крові достатній рівень цукру, що необхідно для утворення в організмі гормону щастя – серотоніну. Саме серотонін зменшує тривожність та стимулює ділянки мозку, які контролюють ритми сну й неспання. Ця ж речовина бере участь у виробленні гормону сну – мелатоніну.
Читайте також: Медики розповіли, який фрукт може захистити від раку
Застосовувати мед як засіб проти безсоння рекомендується безпосередньо перед відходом до сну. Достатньо однієї чайної ложки. При цьому вживати його можна в чистому вигляді або розмішавши в склянці теплої води з додаванням декількох шматочків лимона. Ефект буде сильнішим, якщо замінити воду ромашковим чаєм.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бра и настенные светильники Итальянские купальники по доступным ценам Все необходимые товары для рукоделия на одном сайте Большой ассортимент клеев по низким ценам Сохрани здоровье своих ножек с качественной медицинской обувью

Последние новости