Український фільм отримав престижну нагороду у Венеції

04.04.2019 5:27 5

Український фільм отримав престижну нагороду у Венеції

Стрічка «Сашка» польської режисерки Катажини Лесіш отримала гран-прі міжнародного фестивалю «Ca’Foscari Short Film Festival» у Венеції.
Про це пише СобКор.
Стрічка, у якій грають польські та українські актори, є двомовною. Зазначається, що дія фільму відбувається у 90-ті роки у невеликому польському місті. Молода українка Сашка отримує повідомлення про смерть людини, з якою багато років тому вона взяла фіктивний шлюб. Поліція починає ставити незручні запитання; з’являються спогади та обличчя з минулого. Драма розповідає про пошук власного шляху і остаточне закриття певних розділів життя.
Драму показували уже на кількох кінофестивалях у Польщі. Зокрема, минулого року вона була нагороджена на конкурсі 43-го Польського кінофестивалю у Гдині, який є одним з найпрестижніших фестивалів у Польщі.
Читайте також: Фільм "Віддалений гавкіт собак" отримав престижну нагороду
Головну роль у стрічці виконує українська актриса Дарина Полуніна. Вона отримала акторську освіту в Києві, після чого встигла зіграти всього в декількох роботах. Дарину Полуніну було обрано на роль Лесі Українки в автобіографічному фільмі, присвяченому 148-річчю з дня народження поетеси 25 лютого 1871 року.
Другопланову роль Альони, приятельки головної героїні, зіграла українка з Польщі Оксана Терефенко. Нагадаємо, що Оксана є виконавицею головної ролі в стрічці «Олена», яка була представлена на одному з найвідоміших кінофестивалів світу в Каннах в категорії короткометражних фільмів. Оксана Терефенко також є режисеркою Театру «Навпаки», який популяризує українську культуру та літературу в Польщі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонт техники в Одессе Лучший отель Львова – Днестр ждет гостей Красивая керамическая черепица Evrokrovlya Стильное коктейльное платье в Krisdan Недорогие художественные краски

Последние новости