Вибори в Україні: ЄС оцінив рівень прозорості та чесності

01.04.2019 16:48 6

Вибори в Україні: ЄС оцінив рівень прозорості та чесності

Європейський Союз позитивно оцінює вибори в Україні, що відбулися 31 березня, але поки це тільки попередня оцінка і очікується звіт міжнародних спостерігачів.
Про це пише СобКор.
Посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що сьогодні Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ надасть оцінку першого туру виборів.
«Зрозуміло, що ми очікуємо оцінку БДІПЛ. Я знаю, що перші оціночні результати будуть представлені сьогодні. До сих пір ми нічого не чули про серйозні порушення закону, але ми повинні дочекатися оцінки БДІПЛ. Нам не повідомляли про грубі порушення, і тому, наше попереднє відчуття, оцінка, що вибори були проведені належним чином», - сказав Мінгареллі.
Читайте також: Підрахунок голосів: КВУ не бачить ніяких загроз
Він акцентував увагу на тому, що міжнародні спостерігачі були присутні на багатьох виборчих дільницях.
Відзначимо, що в Росії поки відмовляються давати оцінки виборів в Україні. У Кремлі заявили, що буде офіційна позиція Москви тільки після другого туру виборів, коли буде остаточно відомий переможець.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как найти специалиста для эффективного внедрения программы 1С? За приключениями в Австралию Где купить качественные восточные системы Rainway из пластика Преимущества и правила установки автоматических ворот Видеокарты по доступной цене

Последние новости