Вода з лимоном: чому її популярність зростає

18.02.2019 3:36 0

Вода з лимоном: чому її популярність зростає

Лимонна вода має приємний смак, а також оздоровчий ефект.
Про це пише СобКор.
Дослідження показали, що антиоксиданти, які містяться в лимонах, допомагають знизити вагу. Люди, які регулярно п’ють воду з лимоном, не мають ніяких труднощів із процесом схуднення.
Усім відомо, що організму щодня потрібна певна кількість води, а саме приблизно від двох з половиною до трьох з половиною літрів.
Якщо додати у воду лимон, це посилить її смак, а відповідно, захочеться більше пити води. Не можна оминути і той факт, що вітамін С корисний і міститься в лимонах.
Нагадаємо, що вживання великої кількості води пов’язане і зі зволоженням шкіри, а відповідно, із запобіганням появи зморшок. Шкіра, яка регулярно зволожується, залишається пружною і гладкою, а також здатна краще виводити токсини.
Користь має вживання лимонної води вранці натщесерце. Це допомагає запустити роботу травної системи.
Читайте також: «Томатная» диета на неделю
Якщо випити склянку теплої рідини відразу після сну, це дійсно здатне прискорити метаболізм, але не відомо точно, чи відіграє велику роль в цьому процесі додавання лимона.
Проте якщо людині приємно пити воду з лимоном, цілком можна зробити вибір на її користь. Доведено, що лимон є ефективним компонентом для усунення неприємних запахів.
Також завдяки воді з лимоном можна позбутися неприємного запаху з рота.
Результати досліджень показали, що запах лимона знижує кількість гормонів стресу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Все для лодок Незаменимая помощница на любой кухне – качественная посудомоечная машина Замена деревянных окон на пластиковые в Днепре Видеокарты по доступной цене Качественные стройматериалы

Последние новости