Статеві інфекції: лікарі винайшли новий спосіб лікування

07.02.2019 15:25 0

Статеві інфекції: лікарі винайшли новий спосіб лікування

Використовуючи PDGFR-бета, вчені сподіваються заблокувати виробництво білка, що використовується інфекцією з метою проникнення прямо в клітини.
Про це пише СобКор.
Дослідники з Університету Ватерлоо розробили новий спосіб профілактики та лікування хламідій – найбільш поширеної у світі бактеріальної інфекції, що передається статевим шляхом. Якщо хламідії не лікувати або якщо лікування займає тривалий період часу, це може призвести до безпліддя та інших репродуктивних проблем, тому важливо знайти нові способи лікування цієї поширеної інфекції.
Читайте також: Вбивають віруси і очищають легені: рослини, які мають цілющу силу
Нове лікування — тип генної терапії, здійснюваної за допомогою нанотехнологій, що демонструє 65-відсотковий успіх профілактики хламідійної інфекції при одноразовому прийомі. За словами вчених, новий препарат запобігає потраплянню більшості хламідій у клітини репродуктивної системи і знищує бактерії, здатні проникати через клітинну стінку.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественный, безопасный и надежный гемблинг Легкий способ разбогатеть, играя в интернете Как правильно выбрать и где купить качественный детский матрас Подбор шин для авто любой грузоподъемности Лучшие цветы с адресной доставкой по Киеву

Последние новости