Медики назвали види раку, найбільш поширені в Україні

07.02.2019 13:25 4

Медики назвали види раку, найбільш поширені в Україні

У МОЗ назвали види раку, які найбільш часто зустрічаються у жінок і чоловіків в Україні.
Про це пише СобКор.
Експерти міністерства охорони здоров’я констатували: чоловіків в нашій країні найчастіше атакує рак органів дихання, жінок – рак грудей.
За офіційними даними, що стосуються онкозахворювань органів дихальної системи, чоловіки з числа наших співвітчизників найчастіше хворіють на рак трахеї, бронхів, легенів. У 2017 році у чоловіків-українців було зафіксовано понад 49 000 злоякісних утворень у цих органах.
Також серед найбільш масового «чоловічого» раку в країні – рак передміхурової залози. Минулого року медики виявили понад 40 тисяч випадків онкологічного захворювання простати.
Читайте також: Медики підказали, які овочі можуть попередити рак грудей
Серед жінок найпоширеніший вид раку – пухлини молочних залоз: 70 тисяч випадків, виявлених за минулий рік. Крім того, українки, як з’ясувалося, дуже вразливі перед раком шкіри. У 2017-му було діагностовано більше 48 000 випадків «дерматологічного» раку.
Але навіть за такої сумної статистики більшість онкохворих одужують. Варто лише вчасно звертатися за медичною допомогою. За даними МОЗ, у 2017 році на закупку ліків для дорослих онкохворих виділено 809 млн грн (у 2016 році – 397 млн грн), для дітей – 558 млн грн (у 2016 році – 353 млн грн).
До того ж у відомстві нагадують, що здебільшого прості речі можуть знизити ризик захворювання на онкологію на 30%. По-перше, слід відмовитися від паління, яке є причиною раку легенів, стравоходу, гортані, ротової порожнини, горла, нирок, сечового міхура, підшлункової залози, шлунку та шийки матки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Санитарно-техническое оборудование Быстрое оформление технического паспорта в БТИ Воздушные шары для всех Где заправлять картриджи? Искусственные цветы для ритуальных услуг

Последние новости