Freedom House оцінила рівень свободи в Україні

06.02.2019 1:17 0

Freedom House оцінила рівень свободи в Україні

Україна у 2019 році залишається «частково вільною» країною, а її окупована Росією частина Крим отримала статус «невільної» території.
Про це пише СобКор.
У щорічному звіті міжнародної правозахисної організації Freedom House, яка займається підтримкою і дослідженням стану демократії, політичних свобод і дотримання основних прав людини в різних країнах світу, йдеться про це.
У цілому рівень свобод в Україні дещо погіршився, відзначають дослідники.
Читайте також: Freedom House поделилась неутешительными выводами о коррупции в Украине
Автори також звертають увагу на те, що окупація Росією Криму охоплює націлені репресії проти кримських татар, а також тих людей, які продовжують наполягати на своїй українській приналежності.
Всього поруч з Україною у розділі «частково вільних» країн перебувають 59 інших держав та п'ять територій. «Невільних» країн, серед яких і Росія, всього 50, а також вісім територій. «Вільних» країн і територій разом 87. Всього у звіті проаналізували 209 країн та територій.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лечение алкоголизма в Харькове: куда обращаться? Почему стильные туфли так популярны в Индии? Аренда батутов для тимбилдинга Личная охрана – на сайте titan-bezpeka.com.ua Сервис по поиску специалистов для ремонтных работ

Последние новости