Інтронізація митрополита: у Софії Київській відбувається важлива подія

04.02.2019 5:02 0

Інтронізація митрополита: у Софії Київській відбувається важлива подія

Сьогодні відбувається інтронізація митрополита Київського і всієї України Епіфанія (Думенка).
Про це пише СобКор.
Варто зазначити, що 3 лютого Епіфаній святкує день народження. Йому виповнюється 40 років.
Як він сам пояснив, проводити інтронізацію цього числа було обрано не випадково.
“Було обрано дату для того, щоб в майбутньому не святкувати день народження, а поєднувати вже і день інтронізації, і день народження. Бо в православній традиції священнослужителі не відзначають так помпезно чи урочисто свій день народження, а більшою мірою ми звертаємо увагу на день свого небесного покровителя, на день ангела”, – пояснив предстоятель.
Він додав, що “тому і було вже так символічно обрано цей день 3 лютого”.
За його словами, обрання його предстоятелем ПЦУ – це “велика відповідальність, це дар Божий, яким його Господь сподобив”.
“Починаючи з чернецтва, дав обітницю Богові, що буду до кінця виконувати його волю і нести послух церкві. І церква завжди покладала на мене певні відповідальні ланки служіння. І з того часу, виконуючи те, що покладала на мене церква, зрештою, на соборі мене обрали предстоятелем єдиної помісної православної церкви”, – зазначив предстоятель ПЦУ.
Читайте також: Сьогодні під час Різдвяної літургії українці побачать Томос про автокефалію ПЦУ
На церемонії інтронізації предстоятеля Православної церкви України Епіфанія буде присутній почесний патріарх Філарет.
Крім того, як повідомили в прес-службі президента України, у неділю, 3 лютого, участь у літургії та чині інтронізації предстоятеля Православної церкви України в Софійському соборі в Києві прийме Петро Порошенко.
За словами Епіфанія, участь у церемонії також візьме митрополит Гальський Еммануїл – на чолі делегації представників Вселенського патріархату.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Нерухомість в Ірпені: таунхауси від забудовника Профессиональные переводы на несколько десятков языков Цветы и букеты с доставкой в городе Асортимент гарної металочерепиці та безшовних труб Увлекательные игры в браузере на денежные ставки

Последние новости