Легалізація марихуани в Україні: лікар висловив думку

03.02.2019 18:57 0

Легалізація марихуани в Україні: лікар висловив думку

Легалізація в Україні марихуани (канабісу) в медичних цілях повинна передбачати, що доступ до наркотику матимуть тільки важко хворі люди під жорстким контролем лікарів і правоохоронців.
Про це пише СобКор.
Лікар, кандидат медичних наук Віктор Сидоренко, коментуючи відповідну ініціативу керівника МОЗ Уляни Супрун, висловив здивування тим фактом, що в Україні легалізацію "чомусь ставлять гострою проблемою, чимось незвичайним".
"Перша сторона цього питання – в багатьох країнах канабіс дійсно тільки для медичних цілей застосовується. Це перше. По-друге, наркотики, навіть важкі наркотики, такі, як морфін гідрохлорид, застосовуються і в нашій країні у дійсно невиліковних хворих. По-третє, якщо це буде тільки за медичними показаннями і порядок призначення буде таким самим, як у інших наркотичних речовин, я нічого особливого в цьому не бачу", – пояснив кандидат медичних наук.
Читайте також: В Україні знайшли величезну наркоплантацію. Відео
За його словами, питання легалізації "не має виходити за межі дуже важких і невиліковних". "Зазвичай, наркотичні засоби призначаються онкохворим. Канабіс може застосовуватися не тільки для онкохворих, а й для хворих з деякими психічними захворюваннями та захворюваннями центральної і периферичної нервової системи. Тобто показання до його застосування трохи ширші. Але ще раз повторюю – це повинно бути виключно за медичними показаннями", – підкреслив Сидоренко.
"І продаж його повинні контролювати. Навіть не продаж, а видача пацієнтам повинна абсолютно ретельно контролюватися і медичними, і правоохоронними органами", – додав він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Детская одежда по приемлемым ценам Керамические дымоходы для каминов Брендовая посуда для всей семьи Рекуператор повітря для кожної оселі Выдача лицензии на оптовую торговлю алкоголем за кратчайшие сроки

Последние новости