Легалізація марихуани в Україні: лікар висловив думку

03.02.2019 18:57 0

Легалізація марихуани в Україні: лікар висловив думку

Легалізація в Україні марихуани (канабісу) в медичних цілях повинна передбачати, що доступ до наркотику матимуть тільки важко хворі люди під жорстким контролем лікарів і правоохоронців.
Про це пише СобКор.
Лікар, кандидат медичних наук Віктор Сидоренко, коментуючи відповідну ініціативу керівника МОЗ Уляни Супрун, висловив здивування тим фактом, що в Україні легалізацію "чомусь ставлять гострою проблемою, чимось незвичайним".
"Перша сторона цього питання – в багатьох країнах канабіс дійсно тільки для медичних цілей застосовується. Це перше. По-друге, наркотики, навіть важкі наркотики, такі, як морфін гідрохлорид, застосовуються і в нашій країні у дійсно невиліковних хворих. По-третє, якщо це буде тільки за медичними показаннями і порядок призначення буде таким самим, як у інших наркотичних речовин, я нічого особливого в цьому не бачу", – пояснив кандидат медичних наук.
Читайте також: В Україні знайшли величезну наркоплантацію. Відео
За його словами, питання легалізації "не має виходити за межі дуже важких і невиліковних". "Зазвичай, наркотичні засоби призначаються онкохворим. Канабіс може застосовуватися не тільки для онкохворих, а й для хворих з деякими психічними захворюваннями та захворюваннями центральної і периферичної нервової системи. Тобто показання до його застосування трохи ширші. Але ще раз повторюю – це повинно бути виключно за медичними показаннями", – підкреслив Сидоренко.
"І продаж його повинні контролювати. Навіть не продаж, а видача пацієнтам повинна абсолютно ретельно контролюватися і медичними, і правоохоронними органами", – додав він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги мастерской дизайна Мадиз Печать наклеек и этикеток в Киеве Как оформить детский загранпаспорт в Украине О чем стоит знать при покупке Daewoo Nexia? Виртуальные заработки на курсе валют

Последние новости