Путін «загальмував» участь Росії в ракетному договорі

03.02.2019 2:35 1

Путін «загальмував» участь Росії в ракетному договорі

Російський президент Володимир Путін заявив, що Росія призупиняє участь у Договорі РСМД.
Про це пише СобКор.
Також він схвалив пропозицію Міноборони про початок робіт зі створення гіперзвукової ракети наземного базування середньої дальності.
«Ми зробимо так. Наша відповідь буде дзеркальною. Американські партнери оголосили про те, що вони припиняють свою участь у Договорі, і ми припиняємо. Вони оголосили про те, що вони займаються НДР і НДДКР і дослідно-конструкторськими роботами, і ми будемо робити те ж саме », — наводить слова Путіна прес-служба.
Читайте також: Путін хоче збудувати «Північний потік-2» за власний рахунок
Президент закликав Міністерство закордонних справ і Міноборони «надалі не ініціювати ніяких переговорів» з проблеми ДРСМД.
«Почекаємо, поки наші партнери дозріють для того, щоб вести з нами рівноправний, змістовний діалог з цієї найважливішої тематики — і для нас, і для наших партнерів, так і для всього світу», — заявив Путін.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Польша больше не спешит отказываться от российского газа Профессиональная фото студия в Харькове Список нотариусов и нотариальных контор в Киеве Увлажняющий крем Soir de Lune для избранных Алюминиевые листы всегда могут пригодиться

Последние новости