Розкошелився: шотландець заплатив тисячу доларів за 5-хвилинну поїздку у Новій Зеландії

29.01.2019 23:36 2

Розкошелився: шотландець заплатив тисячу доларів за 5-хвилинну поїздку у Новій Зеландії

5-хвилинна поїздка на таксі у новозеландському місті Веллінгтон обійшлась у 930 доларів туристу із Шотландії Джону Баретту.
Про це пише СобКор.
“Шотландський турист, який заплатив 930 доларів за 5-хвилинну поїздку на таксі у місті Веллінгтон, повертається додому зі спустошеними кишенями”, – йдеться у повідомленні.
Джон Баретт із дружиною прибув на автобусі до залізничної станції новозеландського міста Веллінгтон, і вирішили взяти таксі до квартири, яка знаходиться неподалік вокзалу.
Читайте також: Батьки були шоковані: малюк «перемолов» тисячу доларів
Коли пара приїхала до помешкання, на таблі було вказано, що поїздка коштуватиме менше 10 доларів. Однак, за словами шотландця, таксист закрив рукою апарат, який зчитував картку, і тому було не видно, скільки насправді з неї зняло грошей.
Не звернувши на це увагу, Баретт навіть залишив таксисту “чайових” за хороший сервіс.
Пізніше того ж дня пара не змогла розрахуватися у магазині, адже на картці виявилося недостатньо коштів. Тільки тоді Баретт, перевіривши рахунок, побачив, що таксист зняв 930 доларів.
За словами постраждалого пасажира, таксист міг помилитися, забувши натиснути на кому після цифри 9. Шотландець намагався знайти таксиста, аби владнати непорозуміння, однак йому це не вдалося.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Частотный преобразователь Эксклюзивные кожаные браслеты и сумки Качественный овальный ковер Гробы оптом для любого кошелька Казино - отличная платформа для отдыха в 2021 году

Последние новости