"Антитіла" зняли новий кліп у Португалії

29.01.2019 13:34 3

Гурт "Антитіла" презентував нову пісню «Вірила» та відеокліп до неї. За словами музикантів, цей трек присвячений жінкам.
Про це пише СобКор.
“Це одна з найбільш чоловічих пісень в репертуарі групи “Антитіла”. Це звернення від нас, музикантів і чоловіків, до своїх дружин, це звернення від нас як синів до своїх мам і це звернення до всього жіноцтва України з одним простим посилом: ми, чоловіки, здатні на неймовірні речі, здатні долати перешкоди, підійматися з колін і йти вперед, звертати гори, якщо ми знаємо, що поруч йде жінка, яка вірить в нас. Цей меседж стосується, я впевнений, не лише нашого гурту, але й усіх чоловіків країни”, – розповів лідер “Антитіла” Тарас Тополя.
Режисерами відеороботи на пісню “Вірила” стали Сергій Вусик, Юрій Алексеєнко і Тарас Тополя.
Читайте також: "Моя любов": DZIDZIO презентував новий кліп
Зйомки ролику проходили в Україні та Португалії – поблизу Лісабона та біля Фафе. Однією з локацій став кам'яний дім Casa do Penedo, також відомий як «Будинок Флінстоунів». Він розташований на вершині пустельного пагорба, має вигляд скелі і входить до топ-10 найбільш неординарних споруд світу.
Крім того, для зйомок кліпу “Антитіла” повезли до Португалії навчальний дельтаплан. Аби зафільмувати видовищні кадри, дублер головного героя Дмитро Хаїт без парашуту ризикнув зробити кілька польотів на ньому.
Пісня «Вірила» увійде до нового альбому групи, вихід якого запланований на кінець лютого. Почути його наживо можна буде на одному з концертів туру «Hello», в який “Антитіла” вирушать у травні цього року. Гурт виступить у Львові, Харкові, Полтаві, Одесі й Києві.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вызов электрика на дом – безопасность и качество работы Пенополиуретан – идеальный утеплитель для наружных стен Респираторы по лучшей цене - что нужно знать Быстрое и надежное такси в Киеве Сувенирные значки на заказ в Киеве

Последние новости