Франція наполягає на об’єднанні Renault і Nissan

21.01.2019 9:25 3

Франція наполягає на об’єднанні Renault і Nissan

Франція наполягає на тому, щоб автоконцерни Renault і Nissan об'єдналися.
Про це пише СобКор.
Таку пропозицію висловили представники французької делегації по час відвідування Токіо. Якщо пропозиція буде прийнята, то утворюється єдина холдингова компанія.
Очолить її новий голова ради директорів. Він замінить на посаді Карлоса Гона, який на даний момент заарештовано за підозрою у фінансових порушеннях. Засідання буде проведено компанією Renault в найближчі дні.
У Мінфіні країни підтримують кандидатуру Жан-Домінік Сена.
Читайте також: Компания Renault представила обновленный Koleos
Карлос Гон був звинувачений в умисному спотворенні інформації про розмір своєї зарплати. Зроблено це було, щоб не платити податки. Йому вдалося приховати 44 мільйони доларів. За це порушення високопоставлений співробітник концерну був поміщений під варту. Разом з ним за гратами опинився один з членів ради директорів японської компанії Грегорі Келлі.
Ймовірно, що найближчим часом Гон може бути звільнений під заставу. Токійський суд відхилив ходатайство прокуратури про продовження терміну арешту.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Виртуальный Вегас у вас дома: играй и побеждай легко! Важные аксессуары для ванной комнаты Саженцы в Украине Как выбрать стальные радиаторы отопления Услуги плазменной резки металла в Днепре

Последние новости