Відомий режисер відкрито вимагає від Путіна окупації всієї України заради трьох цілей Москви

13.01.2019 18:46 1

Відомий режисер відкрито вимагає від Путіна окупації всієї України заради трьох цілей Москви

У соціальних мережах розгорівся грандіозний скандал після заяв російського режисера Карена Шахназарова, який закликає Москву провести повну окупацію всієї України, що дозволило б визнати «законною» окупацію Криму і незалежність «Л / ДНР».
Відповідну заяву Шахназаров зробив напередодні, після чого в Інтернеті розгорівся великий скандал.
Шахназаров закликав до військового захоплення всієї території України, що, крім перерахованих вище наслідків, дозволить Росії зняти економічні санкції і розмовляти з Заходом зовсім з інших позицій.
Після публікації заяви Шахназарова обурені користувачі кинулися ображати режисера вірменського походження, пропонуючи йому публічно заявити про плани окупації, наприклад, Вірменії.
Соцмережі також відзначили, що залежить від грошей Кремля Шахназаров будь-якими способами намагається домогтися лояльності російської влади, опускаючись до жахливої ницості.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

В клубе Вулкан игровые автоматы раздают джек-поты Где купить камеры? Winx Club на Rozetka.ua НБУ разработал положение о применении электронной подписи в банковской системе Как продвинуть бизнес в Сети в Ивано-Франковске

Последние новости