Карикатурист висміяв стосунки Лукашенка і Путіна

07.01.2019 2:36 0

Карикатурист висміяв стосунки Лукашенка і Путіна

Відомий російський художник-карикатурист Сергій Йолкін намалював президента РБ Олександра Лукашенка, який втікає від російського президента Володимира Путіна.
Про це пише СобКор.
Нагадаємо, у мережі з’явилася кумедна карикатура, яка висміює Володимира Путіна та Олександра Лукашенка. Окрім білоруського та російського президентів, на малюнку також зображено ще й колишнього українського президента-втікача Віктора Януковича.
Читайте також: В Мережі знову посміялись над зростом Путіна. Фото
Нагадаємо, 29 грудня президент Білорусі Олександр Лукашенко “здався” Кремлю і погодився на створення Союзної держави, яка передбачає уніфікацію російського і білоруського законодавства, створення єдиного парламенту, кабінету міністрів і інших органів верховної влади, а також перехід на загальну символіку (прапор, герб і гімн ) і єдину валюту.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Плитка и мозаика из Италии для вашего комфорта Обои-фрески помогут создать в квартире атмосферу старинного замка Гепатит С отступает перед индийскими дженериками: эффективность новых терапевтических схем Регистрация торговой марки без проволочек Характеристики и преимущества видеодомофона Commax cdv-35a

Последние новости