Ющенко вважає, що Україна має вести делікатний православний діалог

07.01.2019 0:36 0

Ющенко вважає, що Україна має вести делікатний православний діалог

Україна після отримання Томосу про автокефалію помісної Православної церкви має розпочати вести дуже обережний та делікатний діалог про об’єднання.
Про це пише СобКор.
Таку думку висловив третій Президент України (2005–2010) Віктор Ющенко у Стамбулі.
"Треба вести дуже кропіткий і дуже делікатний внутрішній православний діалог. Коли ми говоримо про те, як скористатися нашою автокефалією, нашим Томосом, то це все через діалог. Цей діалог тисяч громад, щоб не писали всяку єресь про те, що відбулося, як сьогодні Москва оголошує про якийсь "розкол" і так далі. Ми відновили те, що наше було, на своїй землі. Відновили ту метрополію, яка була”, - сказав Ющенко.
Читайте також: Глава МЗС Угорщини звинуватив Порошенка в утисках угорців
Він не розуміє, що такого відбулося страшного, заради чого Москва не визнає наші права.
"Домашнє завдання для нас справді просте, а з іншого боку складне. Бо йдеться про почуття людей, і їм не можна сказати, що завтра вони ходять в іншу церкву. Такого ніколи не буде. Я великий прихильник процесу, і якщо він йде добровільно через слово, він займе певний час”, - додав Ющенко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Аренда офисов в Киеве на Подоле Остекление балконов под ключ вместе с компанией «Алиас» Максим Поляков и Ассоциация Noosphere организовали BestRoboFest в Днепре Ландшафтный дизайн: многофункциональный зеленый уголок в своем дворе Преимущества и правила установки автоматических ворот

Последние новости