У Єгипті археологи відкопали стародавню фортецю

06.01.2019 20:35 1

У Єгипті археологи відкопали стародавню фортецю

Команда археологів з Польщі та США виявила в Єгипті 2300-річний форт, який захищав древній порт Береніс і був потрібен для перевезення слонів.
Про це пише СобКор.
Захисна споруда була побудована за часів правління династії Птолемеїв, нащадків одного з генералів Олександра Македонського.
"Подвійна лінія стін захищала західну частину фортеці, в той час як однієї лінії було досить для укріплень на сході і півночі. Квадратні вежі були побудовані по кутах і в стратегічних місцях, де з'єднувалися ділянки стін", — зазначили археологи Марек Возняк і Джоанна Радковська.
Читайте також: Археологи обнаружили могилу известного философа
Західна частина форту, що складається з подвійних стін, звернена всередину країни, що говорить про те, що захисники були особливо занепокоєні нападом з цього напрямку, впевнені представники Польського центру середземноморської археології в Варшавському університеті.
Найбільша і найбільш укріплена частина фортеці Береніс є комплексом довжиною близько 160 метрів і шириною 80 метрів, що складається з трьох великих внутрішніх дворів і кількох пов'язаних з ними споруд, що утворюють замкнутий укріплений комплекс з майстерень і магазинів.
У воротах фортеці археологи виявили вирубаний в скелі колодязь і низку стоків і басейнів, які збирали, зберігали та розподіляли як ґрунтові, так і дощові води. Два найбільших басейни, можливо, мали загальну ємність більш як 17 000 літрів. Факт збирання дощової води передбачає, що в Беренісе був більш вологий клімат, ніж зараз.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Брендовая посуда для всей семьи Элегантные визитницы для всех Виртуальные заработки на курсе валют Возможность создания шедевра своими руками Рекуператор повітря для кожної оселі

Последние новости