У Єгипті археологи відкопали стародавню фортецю

06.01.2019 20:35 1

У Єгипті археологи відкопали стародавню фортецю

Команда археологів з Польщі та США виявила в Єгипті 2300-річний форт, який захищав древній порт Береніс і був потрібен для перевезення слонів.
Про це пише СобКор.
Захисна споруда була побудована за часів правління династії Птолемеїв, нащадків одного з генералів Олександра Македонського.
"Подвійна лінія стін захищала західну частину фортеці, в той час як однієї лінії було досить для укріплень на сході і півночі. Квадратні вежі були побудовані по кутах і в стратегічних місцях, де з'єднувалися ділянки стін", - зазначили археологи Марек Возняк і Джоанна Радковська.
Читайте також: Археологи обнаружили могилу известного философа
Західна частина форту, що складається з подвійних стін, звернена всередину країни, що говорить про те, що захисники були особливо занепокоєні нападом з цього напрямку, впевнені представники Польського центру середземноморської археології в Варшавському університеті.
Найбільша і найбільш укріплена частина фортеці Береніс є комплексом довжиною близько 160 метрів і шириною 80 метрів, що складається з трьох великих внутрішніх дворів і кількох пов'язаних з ними споруд, що утворюють замкнутий укріплений комплекс з майстерень і магазинів.
У воротах фортеці археологи виявили вирубаний в скелі колодязь і низку стоків і басейнів, які збирали, зберігали та розподіляли як ґрунтові, так і дощові води. Два найбільших басейни, можливо, мали загальну ємність більш як 17 000 літрів. Факт збирання дощової води передбачає, що в Беренісе був більш вологий клімат, ніж зараз.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Организация «Летнего кинолагеря мира» Механические швейцарские наручные часы Компоненти для сонячних електростанцій Програма для магазину Саженцы в Украине

Последние новости