В Україні стартувала передвиборча кампанія

01.01.2019 2:55 0

В Україні стартувала передвиборча кампанія

У понеділок, 31 грудня, в Україні розпочалася передвиборча кампанія чергових виборів президента країни.
З 31 грудня 2018 по 3 лютого 2019 року включно ЦВК прийматиме документи від кандидатів у президенти. До 8 лютого включно повинна пройти реєстрація кандидатів. Після цього оголосять остаточний і офіційний список претендентів на пост глави держави. Про це пише daily-news.com.ua
Кандидат в президенти повинен бути громадянином України, який досяг 35-річного віку. Він повинен володіти державною мовою і проживати в Україні протягом 10 останніх років до дня виборів.
Кандидат повинен внести заставу у розмірі 2,5 мільйона гривень. Ця сума повертається суб'єкту внесення – в двох випадках: або у разі перемоги на виборах, або в разі виходу в другий тур. Всім іншим учасникам виборів гроші не повертаються, вони йдуть до державного бюджету України.
Кандидата в президенти може висунути політична партія або він може бути самовисуванцем. Він повинен надати декларацію про доходи за рік, що передує року початку виборів. Її перевірить Національне агентство з питань запобігання корупції і згодом оприлюднить результати перевірки.
Читайте також: В Україні різко подорожчали квартири: стало відомо, чого чекати далі
Свою кандидатуру на виборах можна зняти не пізніше, ніж за 23 дні до дня голосування, звернувшись в ЦВК. На президентських виборах – до 7 березня 2019 року включно.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Wi-Fi антенны и их преимущества Особенности финансовых связей на государственном уровне на примере Амельченко Василия Профессиональная фото студия в Харькове Профессиональный ремонт гаджетов в Киеве Бесплатный сервис поиска врачей

Последние новости