У Швеції винайшли новий спосіб користування проїзними

29.12.2018 16:53 0

У Швеції винайшли новий спосіб користування проїзними

У мешканців Швеції стрімко набирають популярність підшкірні мікрочипи.
Про це пише СобКор.
Пристрої із задоволенням імплантують собі в руки, щоб не займати кишені картками, пропусками і проїзними.
Мікрочипи розміром з зубець невеликої вилки зазвичай вживлюються під шкіру між великим і вказівним пальцями за допомогою спеціального шприца.
Після цієї операції долоню, немов звичайну пластикову картку з NFC-чіпом, просто прикладають до зчитувального пристрою. Прихильники мікрочипів кажуть, що того ж вони безпечні і в найкращій мірі захищені від злому.
Читайте також: В Швеції знайшли справжнього "Вінні-Пуха". Відео
Підшкірні чіпи можна використовувати в магазинах для оплати покупок, як пропуску на роботі або проїзного у транспорті — ця технологія прискорює оплату товарів і послуг, роблячи життя більш зручним. Одним маленьким пристроєм можна буде замінити безліч карток, які займають місце в гаманці і кишенях. За недавній час мікрочипи в свої руки імплантували понад чотири тисяч шведів. Найбільша залізнична компанія Швеції вже дозволила пасажирам використовувати їх замість квитків.
Попри істотні плюси, у такого методу оплати є і ярі супротивники: на їхню думку, це створює небезпеку крадіжки особистих даних, а мікросхема може занести інфекцію в організм і викликати реакцію імунної системи.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Шины Nexen: качественные или нет? Сварочная проволока высокого качества по хорошей цене Самый популярный портал по игре Minecraft Pocket Edition Роторные воздуходувки по доступным ценам Профессиональное написание диплома

Последние новости