Українська ведуча відверто розповіла про "Танці з зірками"

20.12.2018 21:28 1

Українська ведуча відверто розповіла про

Українська ведуча Леся Нікітюк розповіла правду про шоу "Танці з зірками".
Сказала, що кожен ефір для неї був "останнім". Про це пише daily-news.com.ua
Зазначила, що їй було складно і навіть бували випадки, коли вона забувала танець прямо на паркеті, про це зірка розповіла в шоу "Слава+".
На питання журналіста, чому вона вирішила піти на шоу, Нікітюк заявила, що без таких проектів неможливо розвиватися і вчитися.
"Це гонка, розумієш? Це пригода, яка буває тільки один раз. Ти можеш взяти участь у такому шоу тільки один раз", - говорить Никитюк.
Вона зазначила, що на проекті їй було дуже складно.
Читайте також: Леся Нікітюк опублікувала інтимне фото з ванни
"Шоу "Танці з зірками"- це шоу не про танці. Будь-яке шоу орієнтоване на розкриття образу, на просування людини з пункту "А" в пункт "Б". Мені було дуже страшно. Я, будучи обличчям "Нового каналу", пішла на проект іншого холдингу. Я взагалі не вміла цього робити і це не моя зона комфорту. Я знала, що буде складно, але не думала, що настільки", - зазначила ведуча.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Безопасное онлайн казино Вулканбет с коллекцией игровых автоматов на вулканбет.com.ua Качественный перманентный макияж бровей Услуги плазменной резки металла в Днепре Различные типы ворот для гаражей и частных домов Женские пальто Стелла Поларе – спешите обновить свой гардероб

Последние новости