Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні в січні

15.12.2018 0:17 0

Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні в січні

Типова зимова погода прийде в Україну наприкінці січня.
Січень-2019 в Україні буде холодним та зі снігопадами. Не виключені опади у вигляді крижаного дощу, коли краплі на поверхні ґрунту перетворюються на лід, повідомляє daily-news.com.ua
За прогнозами американських синоптиків, січень-2019 в Європі буде холоднішим, ніж звичайно. За їхніми довгостроковими прогнозами, температура повітря опуститься нижче кліматичної норми на 1-2 градуси Цельсія. Для Європи середня кліматична температура в січні становить -3º.
А французькі метеорологи попереджають про раптове і різке похолодання. Найнижчі температури передбачаються в кінці грудня-на початку січня. На термометрах побачимо навіть -15º.
Очікується, що перший місяць нового року розпочнеться снігами, але помірними. Не виключені опади у вигляді крижаного дощу, коли краплі на поверхні ґрунту перетворюються на лід. Метеоявище створює небезпечну ситуацію на трасах.
Читайте також: Синоптики розповіли, яких несподіванок природи чекати у вихідні
Типова зимова погода відвідає Україну наприкінці січня. У другу і третю неділю місяця прогнозується незначне потепління. Кінець місяця буде супроводжуватися снігопадами.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Воздушные шары для всех Вакансии для тех, кто в поиске работы Смартфоны Samsung в Comfy по лучшим ценам Продажа и установка систем видеонаблюдения «под ключ» Широкий ассортимент лаков для ногтей

Последние новости