В Україні буде нове маркування харчових продуктів

09.12.2018 22:05 2

В Україні буде нове маркування харчових продуктів

Писати більшими літерами і всю правду – в Україні по-новому маркуватимуть продукти харчування.
Про це пише СобКор.
Народні депутати ухвалили відповідний закон і пояснили, що саме за такими правилами етикетки штампують у Європі. Про це пише Економічна правда.
Законопроектом вводиться заборона на використання інформації, яка може ввести споживача в оману, особливо в частині властивостей і характеристик харчових продуктів і наслідків їх споживання. Крім цього, законопроект зобов’язує виробників робити написи на упаковках читабельними. Букви стануть більшими на 10 %. Окремим шрифтом чи кольором зазначатимуться складники, що можуть викликати алергію.
Читайте також: На скільки можуть подорожчати продукти найближчим часом
Також визначається, що обов’язкова інформація про харчові продукти не повинна ховатися або спотворюватися іншою текстовою або графічною інформацією.
Законопроектом встановлюється вимога щодо надання споживачеві інформації про те, чи піддавався харчовий продукт розморожування.
Вказуватиметься не тільки загальна маса продукту, а ще й маса льоду у ньому.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональный онкологический центр для вашего здоровья Селен: польза и применение Как надежно защититься от холода на охоте Быстрая регистрация кассового аппарата Докажи свою правоту с помощью полиграфа

Последние новости