Порошенко розповів The New York Times про агресію Росії

07.12.2018 17:06 1

Порошенко розповів The New York Times про агресію Росії

Президент Петро Порошенко у статті The New York Times провів паралелі між Другою світовою війною і подіями 2014 року.
Коли одна країна самотужки намагалася перекроїти карту Європи, вдавшись до військової агресії, передає daily-news.com.ua
Росія бере участь в економічній війні, намагаючись повільно придушити українські експортні ринки, і слова західного засудження цієї осені лише погіршували поведінку Росії, — написав Петро Порошенко.
Він наголосив, що російська атака в Керченській протоці та Чорному морі 25 листопада не була окремою подією, адже з 2014 року Росія регулярно порушує міжнародні правила мореплавства та договори в обох цих водах та Азовському морі.
Вона викрала наші енергоресурси та рибні ресурси, завдала шкоди засобам існування України, заблокувала трафік та торгівлю в наших портах. Влітку Росія підвищила напруженість, регулярно затримуючи комерційні кораблі, що прямували в українські порти, — зазначив Петро Порошенко.
Президент нагадав послідовність дій у “повзучій агресії РФ”. За його словами, крадіжка Кримського півострова Росією викликала засудження та економічні санкції усього світу.
Читайте також: У США сказали, що робитимуть з Росією на Азові
Але, оскільки з’являлися інші новини, про Москву забули, і вона почала розробляти новий напад: міст завдовжки 12 миль між материковою частиною Росії та Кримом, — продовжив думку Президент.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Интересные варианты фотосессии для девушек Сонячні електростанції для дому Почему Элада Нагорная сделала свой выбор Выучи испанский и пупутешествуй без проблем Сколько сезонов модели женской обуви могут оставаться модными

Последние новости