У Бразилії жінка народила незвичайну дитину

06.12.2018 0:35 0

У Бразилії жінка народила незвичайну дитину

У Бразилії жінка з пересадженою від померлого донора маткою народила здорову дитину.
Десять попередніх спроб, які здійснили медики, виявилися невдалими, повідомляє daily-news.com.ua
32-річна жінка народилася без матки через рідкісну хворобу. Спочатку вона відмовилася від трансплантації, але потім зважилася. Її донором стала 45-річна мати трьох дітей, яка померла від інсульту.
Жінка завагітніла методом штучного запліднення через сім місяців після операції. Вона народила дівчинку 14 грудня 2017 року Сан-Паулу. Лікарі застосували кесарів розтин. Після пологів вони видалили матку, щоб жінці більше не довелося пити ліки від відторгнення.
Через рік медики з'ясували, що мати і дитина здорові. Лікарі описали цей дивовижний випадок в медичному журналі "Ланцет". Тепер медики планують провести трансплантацію матки від мертвого донора ще як мінімум два рази.
Читайте також: Зірка українського серіалу народила дитину
Нагадаємо, раніше у медицині вже відбувалися пологи у жінок із пересадженою маткою, проте в усіх випадках використовували живих донорів - зазвичай родичів або друзів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие цветы с адресной доставкой по Киеву Лучшие специалисты в разработке сайтов Сигареты Compliment для мужчин и женщин в ассортименте Доставка піци у Львові Замена деревянных окон на пластиковые в Днепре

Последние новости