Україна виграла бронзу у першій гонці кубка світу з біатлону

03.12.2018 0:06 2

Україна виграла бронзу у першій гонці кубка світу з біатлону

Збірна України з біатлону успішно стартувала на першому етапі Кубка світу у Поклюці.
Про це пише СобКор.
В індивідуальній змішаній естафеті наші Анастасія Меркушина та Артем Тищенко вибороли бронзову нагороду.
Норвегія (Текла Брюн-Лі, Ларс Хельге Біркеланд).
Австрія (Ліза Тереза Хаузер, Сімон Едер).
Україна (Анастасія Меркушина, Артем Тищенко).
Читайте також: Академічне веслування: Україна виборола дві медалі
За чотири стрільби Меркушина і Тищенко дозволили собі взяти лише один додатковий патрон.
Саме бездоганна стрілецька підготовка допомогла українцям не підпустити швидкісних біатлоністів з Франції і Швеції.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Rockwool каменная вата: инструкция по укладке от А до Я Как получить наследство в Италии Кредит під заставу нерухомості: Швидкий шлях до фінансування Экскурсии по Будапешту: лучшие маршруты, поездки и идеи отдыха Цифровая экосистема: Как НФТ меняет правила игры

Последние новости