МВФ зробив заяву стосовно можливості кредита для України

30.11.2018 4:35 0

МВФ зробив заяву стосовно можливості кредита для України

Крістін Лагард очікує виконання Україною необхідних умов до 10 грудня.
Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард позитивно оцінила поточний рівень співпраці з Україною і статус підготовки нової програми фінансування stand-by. Уже в грудні рада директорів Фонду готовий зібратися для її затвердження.
Про це йдеться в заяві Лагард за підсумками телефонних переговорів з президентом України Петром Порошенко, передає інтернет-видання daily-news.com.ua
"Все попередні умови (prior actions), як очікується, будуть виконані українською владою до 10 грудня після чого терміново буде ініційовано засідання ради директорів для обговорення програми SBA", - наголошується в повідомленні.
За її словами, представники МВФ продовжують вивчати ключові параметри держбюджету України на 2019 рік. Попередній аналіз документа є задовільним, відповідно процес оцінки буде завершено незабаром.
Читайте також: У банк ВТБ ввели тимчасову адміністрацію
"Ми підтвердили позитивні і обопільні взаємини між Україною і МВФ", - підкреслила Лагард.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему так важны узд аппараты Мгновенные займы на карту без отказа любому украинцу Крупнейшая риэлтерская компания Покровска и Мирнограда Лечение наркозависимости — анонимно и качественно Где купить товары для содержания аквариума с рыбками

Последние новости