Інцидент в Керченській протоці: кримський "суд" арештував усіх українських моряків

28.11.2018 20:15 0

Інцидент в Керченській протоці: кримський

Кримські "суди" заарештували всіх 24 військових моряків, які були затримані на кораблях Військово-морських сил України близько Кримського півострова 25 листопада.
Як передає daily-news.com.ua, в середу Київський районний "суд" Сімферополя заарештував дев'ятьох військових, в тому числі командирів кораблів Богдана небилиці і Олега Мельничука, командира дивізіону, який керував переходом кораблів, Дениса Гриценко, а також співробітника Служби безпеки України Андрія Драча. Також заарештовані Юрій Без'язичний, В'ячеслав Зінченко, Євген Семідоцкій, Володимир Лісовий, Андрій Шевченко.
Ще 15 осіб було заарештовано у вівторок Київським районним "судом" Сімферополя і Керченським міським "судом".
Всі українські військові моряки в даний час залишаються в статусі підозрюваних, обвинувачення їм не пред'явлено, повідомляється в середу на сайті Київського районного "суду" міста Сімферополя.
Читайте також: Порошенко підписав закон про введення воєнного стану
"27 і 28 листопада 2018 року Київським районним судом міста Сімферополя були розглянуті постанови слідчого Управління ФСБ Росії по Республіці Крим і місті Севастополі про обрання запобіжного заходу <...> підозрюваних в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 322 КК РФ (" незаконне перетинання Державного кордону Російської Федерації ")", - йдеться в повідомленні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Только качественные корма для ваших домашних любимцев Прокат различной техники и оборудования Лазерная резка металла в Украине CarKeys – лучший сервис по изготовлению ключей для автомобиля Стик-корректор Maxclinic Lifting Stick – качество, проверенное результатом

Последние новости